Leden 2021

03. 01. 2021

Na začátku ledna budeme opět online! I když nás to mrzí, protože nejraději učíme angličtinu "naživo", minimálně do 10.1.2021 budeme pro vás pouze na Skype. Ale protože to máme natrénováno, víme, že nám to funguje i tak!

Pro ty, kteří nás ještě neznají - obvykle nás najdete na Dolním náměstí v Olomouci, kde máme malou jazykovou školu, která je zaměřena na výuku angličtiny. Naše nejoblíbenější metoda je Callanova metoda, ale rádi vás naučíme gramatiku, konverzaci, uděláme přípravu na zkoušky, apod. Pokud máte chuť s angličtinou začít, máte během karantény více času, potřebujete doladit angličtinu kvůli práci, rádi vás uvidíme na ukázkové hodině zdarma!

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací